top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Zapraszamy uczniów do udziału w drugiej edycji akcji „Upoluj swoją książkę”. Drukuj

Podobny obraz Nasza szkoła zakwalifikowała się po   raz  drugi do kolejnej edycji    projektu  „Upoluj  swoją książkę”   realizowanego w  ramach   ogólnopolskiej akcji Czytaj PL.  Akcja   potrwa do 30 listopada...

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania czytaj pl 2018

 

 

05.11.2018 r.  na wskazany w zgłoszeniu adres szkoły organizatorzy projektu przesłali nam  materiały promocyjne (3 plakaty z QR-kodami do powieszania w szkole) oraz instrukcję dotyczącą projektu.

                                                           

Czytaj PL  - to największa akcja czytelnicza w kraju, a kto wie, czy także nie na świecie. Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków.

 

 

Czytaj PL -  ,,Upoluj swoją książkę" w  ,,Czarnieckim" od dzisiaj, czyli 6 listopada 2018 r. ...

 

Dla wszystkich zainteresowanych!

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania czytaj pl 2018

 

 

Aby wziąć w niej udział...

należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednym z blisko 7 000 nośników na terenie całego kraju (w tym w 1 000 szkół).

 

Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć polskie i światowe bestsellery.

 

Zapraszamy do udziału!

 

- W przesyłce otrzymaliśmy  3 egzemplarze plakatów akcji do rozwieszenia w szkole oraz 3 naklejki dające dostęp do chatbota, który m.in. będzie podpowiadał uczniom, po jaką książkę powinni sięgnąć. Przykleimy  naklejki  w widocznym miejscu, najlepiej będzie, gdy znajdą się one w pobliżu plakatu i tam ich szukajcie.

- Przypominam, że udział w akcji jest całkowicie bezpłatny zarówno dla szkół, jak i uczniów, ale tylko do 30 listopada 2018 r.  - przekazuje koordynator akcji w ZSP Nr 2 nauczyciel bibliotekarz Lidia Jurek.

 

 

Czytamy i słuchamy bestsellerowych książek
przez cały listopad 2018,  w 1 000 szkół, które zakwalifikowano...

http://czytajpl.pl/2018/11/05/czytaj-pl-2018-ksiazki-ktore-znalazly-sie-w-akcji/

 

Znalezione obrazy dla zapytania czytaj pl 2018

Honorowy Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Do pilotażowej odsłony akcji zaproszonych zostało 1 000 liceów ogólnokształcących oraz najpopularniejsi polscy youtuberzyAkcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz platformą e-bookową Woblink.com, które z ogromnym sukcesem od czterech lat realizują ogólnopolską akcję promującą czytelnictwo „Czytaj PL”, obejmującą dotychczas swoim zasięgiem kilkanaście największych polskich miast.

Celem akcji, oprócz wykorzystania nowych technologii w promocji czytelnictwa, jest popularyzacja różnych form książki elektronicznej, a przede wszystkim kreowanie mody na czytanie wśród młodzieży oraz ukazanie czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.

 

 

 

Źródło: tekst Lidia Jurek, Czytaj PL
Redakcja: Lidia Jurek 

Zmieniony: Sobota, 10 Listopad 2018 19:35
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..

rodo logo ankieta absolw WybierzStudia linkButon przetargie dziennik librus butonmaszzawodgimazjalistyifomaturzystyinfoLINK GRAF EKOKONTROLKI podreczniki zjecia_pozacke link linkoke linkwoj linkpowiat linkgmina linkpolicja skklogo_2  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.