top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

PWDW ZHP przy ZSP Nr 2 z Betlejemskim Światłem Pokoju u Starosty Włoszczowskiego - 16.12.2014 r. Drukuj

przekazanieSwiatelkaPokoju2014-216 grudnia 2014 r. Starostę Włoszczowskiego Jerzego Suligę odwiedziła Próbna Włoszczowska Drużyna Wędrownicza im. Hieronima Szafrańca przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego, wchodząca w skład Hufca Szczekocińsko-Włoszczowskiego Chorągwi Kieleckiej. Grupa harcerzy przekazała Staroście Betlejemskie Światło Pokoju, które przywiozła ze Schroniska Górskiego "Głodówka" w Bukowinie Tatrzańskiej.

W spotkaniu uczestniczyli: hm Cezary Huć Komendant Hufca Związku Harcerstwa Polskiego Szczekocińsko-Włoszczowskiego, hm Roman Kaczmarek Z-ca Komendanta Hufca, dh Rafał Pacanowski Drużynowy PWDW przy ZSP nr 2, dh Aleksandra Jach, dh Diana Karpińska, dh Gabriela Pustuł, dh Roksana Pustuł oraz dh Sylwia Wargacka.

 

 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.