top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Pierwsza próbna ewakuacja w tym roku szkolnym Drukuj

Znalezione obrazy dla zapytania ewakuacja próbna w szkole Jutro, czyli we czwartek, 08.11.2018 r.   na  4. godzinie  lekcyjnej,  na boisku   trawiastym  odliczmy się...

 

 

 

 

 

 

Podobny obraz

 

w ZSP 2 - boisko trawiaste!

 

 

Pan Marcin Drążyk, nauczyciel historii, wos i m.in. edukacji dla bezpieczeństwa, w składzie  Zespołu Nauczycieli Wychowania Fizycznego, Bezpieczeństwa i Porządku jest odpowiedzialny za organizację  próbnej ewakuacji w szkole w dniu 08.11.2018 r.,  w ścisłej współpracy z dyrekcją szkoły, wszystkimi pracownikami administarcji gronem pedagogicznym i uczniami oraz jednostkami zewnętrznymi zaangażowanymi w akcję.

 

Podobny obraz

Liczy się bezpieczeństwo...

 

Przez kilka ostatnich dni  pan Marcin m.in. i w dzienniku szkolnym wszystkim zainteresowanym przypominał i wyjaśniał wszelkie  wątpliwości  dotyczące  szczegółów organizacji i warunków przeprowadzenia ewakuacji. Pomimo rozdysponowania na terenie szkoły przygotowanych jak co roku przez nauczyciela w pracowni przedmiotowej i laminowanych w bibliotece szkolnej kompletów kolorowych wydruków aktualnych ,,Instrukcji - czynności postępowania nauczycieli  lub uczniów w razie ogłoszenia alarmu  ewakuacji"  - mają prawo być pytania.  Są uczniowie klas pierwszych, którzy  u nas do tej pory nie przerobili tego ważnego tematu, ktoś, coś zapomniał, albo ma wątpliwości. Stąd stały ciąg komunikacyjny koordynatora akcji ewakuacji z: dyrekcją - nauczycielami - wychowawcami - uczniami w tej sprawie. 

Uczulanie na sprawne wykonywanie poleceń czy  zorientowanie  uczestników na nauczyciela - wychowawcę i nauczyciela - osobę wyznaczoną do kierowania ewakuacją. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: pan Marcin Drążyk
Redakcja: Lidia Jurek

 

 

Zmieniony: Poniedziałek, 19 Listopad 2018 20:42
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..

rodo logo ankieta absolw WybierzStudia linkButon przetargie dziennik librus butonmaszzawodgimazjalistyifomaturzystyinfoLINK GRAF EKOKONTROLKI podreczniki zjecia_pozacke link linkoke linkwoj linkpowiat linkgmina linkpolicja skklogo_2  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.