NPRC

Aktualności z portalu mojestypendium.pl - listopad 2018 Drukuj

Znalezione obrazy dla zapytania mojestypendium

Portal mojestypendium.pl to baza informacji o konkursach, olimpiadach, grantach, stypendiach zagranicznych, ogólnopolskich regionalnych, lokalnych dla uczniów, studentów, naukowcow, nauczycieli... Polecamy.

Znalezione obrazy dla zapytania mojestypendium

Listopadowe programy stypendialne

W tym miesiącu zapraszamy do zapoznania się z szeregiem różnorodnych ofert stypendialnych. Wieczór w domu warto spędzić na poszukiwaniach programów oferujących wsparcie zarówno w kraju, jak i w innych zakątkach świta!

Zachęcamy do zapoznania się z nową odsłoną newslettera portalu Moje Stypendium, w którym ponownie skupiliśmy się na stypendiach dla różnych grup wiekowych.

Oprócz atrakcyjnych ogłoszeń stypendialnych zajrzyjcie do naszych nowych zestawień stypendiów krajowych i zagranicznych, a także nowych ofert w bazie!

Po więcej sięgnijcie do naszej funkcjonalnej wyszukiwarki!

Portal mojestypendium.pl skierowany jest do wszystkich tych, którzy szukają wsparcia dla siebie, ale również dla najbliższych - dla uczniów, studentów, naukowców, sportowców, artystów, rodziców i nauczycieli. Przez cały rok wspieramy Was w poszukiwaniach źródeł wsparcia nauki, rozwoju talentów i pasji.

Życzymy powodzenia w realizacji Waszych marzeń!

Stypendium im. Hesia Gumprichta

dla uzdolnionej młodzieży w trudnej sytuacji

Stypendium PRAKTYKA

dla młodych architektów